Colegiul Arbitrilor de Ju-Jitsu – CAJJ

Colegiul Arbitrilor de Ju-Jitsu

CAJJ@jujitsuromania.eu

 
Trașcă-Staicu Rinu Adonis
PREȘEDINTE
Continental B
Bucuresti / Club Sportiv Absoluto
telefon: 0722.3389510
e-mail: rinu_adonis@yahoo.com
 
 
Schiopu Cristian
MEMBRU – SECRETAR
Continental B
Sf. Gheorghe / Club Sportiv Show Time
telefon: 0746.196209
e-mail: cristi_copu@yahoo.com

 

 
Ungureanu Dan
MEMBRU
World B
Constanța / Club Sportiv Marina
telelefon: 0726.875684
e-mail: dan.ungureanu@marina-constanta.ro

 

 
Iacob Răzvan
MEMBRU
World B
București / Club Sportiv Saiko No Bushi
telefon: 0773.860966
e-mail: razvan_chelu_anefs@yahoo.com
 
 
Dobre Ionuț
MEMBRU
Continental A
București / Club Sportiv Budo Sei Shin
telefon: 0751.131978
e-mail: dobre_ionut_costin@yahoo.com

Test Arbitraj Ju-Jitsu – Fighting

Încearcă să fi mai bun, încearcă să dai totul din ceea ce ști !

Test Arbitraj Ju-Jitsu – Ne-waza

Nu sunt pierdute decât acele meciuri pe care nu le desfășori !

Test Arbitraj Ju-Jitsu – Duo

Controlează-ți tehnicile, căci altfel se vor răzbuna pe tine !

Licențele arbitrilor Seniori și Juniori
ARBITRII ACTIVI
Nume și Prenume
Licență
Fighting
Duo Demo
Ne-Waza
Duo Show
Vacarenco Constantin
World A
X Int.
X Int.
X Int.
X Int.
Mortelmans Dana
World A
X Int.
X Int.
 —
X Int.
Iacob Razvan
World B
X Int.
X Int.
X Int.
X Int.
Ungureanu Dan
World B
X Int.
X Int.
X Int.
X Int.
Dobre Ionut
Continental A
X Int.
X Int.
X Int.
Frasina Paul
Continental B
X Int.
X Int.
X Int.
X Int.
Doru Galan Jr.
Continental B
X Int.
X Int.
X Nat.
X Int.
Schiopu Cristian
Continental B
X Int.
X Int.
X Nat.
X Int.
Trasca Rinu Adonis
Continental B
X Nat.
X Nat.
X Int.
X Nat.
Turcu Luis
Continental B
X Int.
Dobre Genoveva
Naţional
X
X
X
Chelu Ion
Naţional
X
X
X
Coroi Vasile
Naţional
X
X
X
X
Hoble Vasile
Naţional
X
X
X
Ghepes Ilie
Naţional
X
X
X
Lixandru Ramona
Naţional
X
X
X
Carp Silviu Ionuț
Național
X
X
 —
X
Chereji Adrian
Categoria a II-a
X
X
X
Purice Marius Eusebiu
Categoria a II-a
X
X
X
Oltean Vita Cristina
Categoria a II-a
X
X
X
Onisoru Ovidiu
Categoria a II-a
X
X
X
Nedelcu Ioana
Categoria a II-a
X
X
X
Cherdevara Andrei
Categoria a II-a
X
X
X
X
Căliman Andreea
Categoria a III-a
X
X
X
Georgescu Alexandru
Categoria a III-a
X
X
X
Bucur Ciprian
Categoria a III-a
X
X
 —
X
Gamanus Mihail Cristian
Categoria a III-a
X
X
X
Teodorescu Maria
Categoria a III-a
X
X
X
Neacsu Andrei
Categoria a III-a
X
X
X
Sava Daniela
Categoria a III-a
X
X
 —
X
Mitrea Cristina
Categoria a III-a
X
X
X
Ionescu Dragos
Categoria a III-a
X
X
X
Stanciu Melania
Categoria a III-a
X
X
 —
X
Tompi Mihaela
Categoria a III-a
X
X
X
Mihalcea Adrian
Categoria a III-a
X
X
X
Vlad Oliver
Categoria a III-a
X
X
X
X
Halatiu Vlad
Categoria a III-a
 —
X
 —
Lazar Laurentiu
Categoria a III-a
X
 —
Ghinea Romeo
Categoria a III-a
X
Stan Ștefan Alin
Secretar Junior
Leca Mihai Cosmin
Secretar – Categoria a III-a
Truță Lorena Maria
Junior
X
X
X
Truță Denisa Ioana
Junior
X
X
X
Tompi Mihai
Categoria a III-a
X
X
X
Șuteu Nicoleta
Categoria a III-a
X
X
X
Grosu Ioana
Categoria a III-a
X
X
X
Dobra Andrei
Categoria a III-a
X
X
X
X
Pârlogeanu Gabriel
Categoria a III-a
X
X
X
X
Ionescu Maria
Secretar – Categoria a III-a
Ionescu Mira
Secretar – Categoria a III-a
Teodoresacu Alexa
Junior
X
X
X
X
Vacariu Andrei
Categoria a III-a
X
X
X
X
Buzoianu Diana
Categoria a III-a
X
X
X
Demeter Raluca
Categoria a III-a
X
X
X
Ilioiu Ana Maria Corina
Secretar – categoria a III-a
Pop Ana Ioana
Categoria a III-a
X
X
X
Ilieș Bogdan
Categoria a III-a
X
X
X
Bănică David
Categoria a III-a
X
X
X
Dawoud Nora
Categoria a III-a
X
X
X
Dima Marius
Categoria a III-a
X
X
X
Stancu Teodora
Categoria a III-a
X
X
X
Neagu Alexandra Codruta
Junior
X
X
X
X
Popa Denisa Stefania
Categoria a II-a
X
X
X
X
Stoican Alis Maria
Junior
X
X
X
X
Stoican Alin Andrei
Junior
X
X
X
Mihalca Izabella Zina
Categoria a III-a
X
X
X
Masar Razvan
Junior
X
X
X
Debreczi Szilamer
Categoria a III-a
X
X
X
Dragoste Ioan
Categoria a III-a
X
X
X
Lungu Cristian
Categoria a III-a
X
X
X
Marcuș Adrian
Categoria a III-a
X
X
X
Păcurar Daria
Categoria a III-a
X
X
X
Rusu Dan
Categoria a III-a
X
X
X
Moldovan Gabriel
Categoria a I-a
X
X
X
Popovici Florin Silviu
Categoria National
X
Licențele arbitrilor Seniori și Juniori
ARBITRII INACTIVI
Nume și Prenume
Licență
Fighting
Duo Demo
Ne-Waza
Duo Show
Mos Dan Cristian
Categoria a III-a
X
X
X
Mazilu Bogdan
Categoria a III-a
X
X
X
X
Antal Robert
Categoria a III-a
X
X
X
Fazakas Sandor
Categoria a III-a
X
X
X
Szoke Attila
Categoria a III-a
X
X
X
Gyori Tiberiu
Categoria a III-a
X
Bejenaru Vasilică
Categoria a III-a
X
Oltean Petru
Categoria a III-a
X
X
X
Brebenaru Tudor
Categoria a III-a
X
X
X
Haromszeki Levente
Categoria a III-a
X
X
X
Translate »